| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Daca am dus la profesor de la medicul de familie ca sunt apt pentru sport, si pe sem. 2 nu mai vreau sa fac sport si ma duc la medicul de familie sa imi dea adeverinta aceea ca am o problema si nu pot face sport se ia in calcul mi-o da, si profesorul mi-o primeste?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este cam tarziu pentru asemenea adeverinta, semestrul se apropie de sfarsit. O sa ti-o primeasca si se ia in considerare dar numai pentru perioada ce a mai ramas din semestru.

| ChrissD a răspuns:

Sigur o sa ti-o primeasca dar trebuie sa ii spui medicului ca scrie ceva mai grab in adeverinta ca sa fii sigur ca merge...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ai o luna de scoala, nu poti sa te duci si tu acolo sa alergi jumate de ora?

| ionutalex13 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa ti raspund probabil ca da