| NekoLoriichan3 a întrebat:

Dacă am mancat azi o felie de tort de ciocolată si vreo 5 bucati de prajitura și o bucata de paine facuta in caa, cat ma ingraș?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
27 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Depinde ce ai mai mancat in ziua respectiva

| NekoLoriichan3 explică (pentru Narcis2007):

Nu am mancat mult in afară de aceste dulciuri happy
AA, ce mai faci Narcis? laughing

| Narcis2007 a răspuns (pentru NekoLoriichan3):

In cazul asta stai linistita ca nu e mare lucru.
Eu momentan mor de oboseala, vreau sa imi fac niste teme dar pierd timul in schimb...o seara tipica laughing
Tu ce faci, cum iti mai merge? ...vad ca te uiti si tu la One Punch Man big grin

| NekoLoriichan3 explică (pentru Narcis2007):

Eu bine, închisă în casă că am oreion laughing
normal că mă uit :3
am dat peste el din greșeală, căutam niște anime-uri și m-am oprit la acesta pentru că personajul principal e chel laughing
Chiar e super anime-ul ^.^

| alexandrualind a răspuns:

Te-am prins.Nu manca atat de mult ca asa te ingrasi.Eu sunt cat tine si sunt foarte slab si mananc putin dar si putin dulce.

| NekoLoriichan3 explică (pentru alexandrualind):

laughing
la dulce nu pot rezista laughing
pana acum nu am mancat niciun dulce cumparat..imi faceam eu acasa, dar mai sanatos si mai rar.
dar a venit mama cu o felie de tort si niste prajiturele asa de bunee laughing
can t resist laughing tongue

| alexandrualind a răspuns (pentru NekoLoriichan3):

Dar nu este sanatos!

| NekoLoriichan3 explică (pentru alexandrualind):

știu,a fost o cheat day și na laughing
oricum încerc să nu mai comit zile din astea tongue
ai spus ca esti cat mine..eu am 66 kg, ti se pare ca esti prea slab la greutatea asta? o.O
ce inaltime ai?

| alexandrualind a răspuns (pentru NekoLoriichan3):

1,69 inaltime si 50 kg.Nu sunt ca tine la kg dar la inaltime.

| NekoLoriichan3 explică (pentru alexandrualind):

Aaa :l

| alexandrualind a răspuns (pentru NekoLoriichan3):

La inaltime egal.Dar cu 2 cm mai scund daca nu ma insel.

| NekoLoriichan3 explică (pentru alexandrualind):

Ehh,nu-i bai că nu se observă laughingwinking
legat de greutate..de ce nu faci o cură de ingrășare sănătoasă, cu proteine?
:?

| alexandrualind a răspuns (pentru NekoLoriichan3):

Pai nu doresc dar am putina treaba!

| NekoLoriichan3 explică (pentru alexandrualind):

Ok ^.^ happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wăăăăăăi, tu vrei să ne faci poftă sau cum? T_T
Nu te îngrași, keep calm, dacă mâncai des și mult plus cumpărat da, atunci trebuia să te aștepți să te îngrași dar așa rar, nu-i bai dar să nu îți fie rău... thinking Oricum, dacă ești și slabă nu se va observa nimic.
Apropo, cum te mai simți?

| NekoLoriichan3 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu sunt așa slabă laughing
Am 170 si 66 kg :l
Nu am mai mancat de muult tort cumparat si nu am putut rezista. oricum am mancat doar o felie, dar in schimb cum mai multe prăjituri big grin laughing
Cum ma simt? Mă doare burta rău :l și nu am mancat in cantitati industriale :/
Tu cum te simți? laughing happy
Sincer, nu am vrut să-ți fac în poftă big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum te mai simți? *oreion*, te-am reținut după nume + poză, că stiu că ai pus întrebare despre chestia aia...
Eu sunt ok ^.^
Mi-ai făcut poftă încât am fost la magazin să cumpăr corn 7 days MAX
Hai că nu ești grasă, ești perfectă așa doar nu vrei să fi scândurică.
Ia și tu o pastilă, ceva dacă te doare burta sau fă un ceai... of of of. -_-

| NekoLoriichan3 explică (pentru anonim_4396):

Aa,legat de oreion laughing..pai aproape mi-a trecut definitiv. aveam capul cat un dovleac dar și-a revenit laughing si nu mă mai doare maxilarul happy
Sorry, n-am vrut să te tentez așa de tare cu dulciurile; cred că ăsta e rezultatul laughing big grin ^^
Beau multă apă că nu prea suport ceaiul :l
merci de sfaturi ^.^ :*

| NekoLoriichan3 explică (pentru anonim_4396):

Te uiți la Tokyo Ghoul? big grin ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am terminat sezonul 1&2 ^.^ Aștept sezonul 3.
E bine că ți-a trecut smug

| NekoLoriichan3 explică (pentru anonim_4396):

Eu trebuie să mi uit la seonul 2 :l
Vroiam să-l încep mai demult, dar am început să mă uit la One Punch Man care chiar îmi place, nu mă așteptam laughing

| Holy2010 a răspuns:

Mai conteaza? Presupun ca nu e festin in fiecare zi. Sa-ti fie de bine!

| NekoLoriichan3 explică (pentru Holy2010):

Nu e laughing
just a cheat day ^^

| NekoLoriichan3 explică:

Făcută în casă*

| Cleooo123 a răspuns:

Nici un kg...crede.ma.