| anonim55555555555 a întrebat:

De 3 luni nu am mancat paine azi am papat o placinys cu branza facuta in casa ma ingras

>?

'?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de cantitate dar in pricipiu nu. E chiar permis sa-i acorzi organismului tau abateri macar o date pe saptamana si sa-ti faci poftele ca dupa sa nu apara frustrari.

| RaduManole a răspuns:

Ba painea face bine ca absoarbe grasimile

| RAY a răspuns:

Painea e mai nociva ca brazna sa stii

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca nu te vei ingrasa, dar sigur nici bine nu-i face organismului tau aceasta dieta. Acest lucru ar trebui sa te ingrijoreze de fapt. Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.