| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca am mestecat azi o guma de mestecat pe stomacul gol atunci cel mai probabil voi face gastrita sau asta se intampla doar daca devine un obicei sa mesteci pe stomacul gol guma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ti a zis asta?

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns:

Doar daca devine obicei exista acest risc.

Răspuns utilizator avertizat
| Hangedman26 a răspuns:

Nu te vad bine!
cu drag, Antonia si Andrei