| anonim56047 a întrebat:

Daca am probleme de urinare, si ma dor rinichii, pot face ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Nu ne putem da noi cu parerea, da cel mai probabil ai o infectie urinara si/sau pietre la rinichi! si da, totul se poate agrava si dupa chiar cu tratament tragi sa te vindeci si va si mai greu! du-te la un control si vei scapa de griji! aaa si, nu lua tratamente babesti pentru asa ceva, sau tratamente dupa ureche, de aia exista medici happy

| anonim56047 explică (pentru LadyDee89):

Stii ce analize trebuie sa fac?

| LadyDee89 a răspuns (pentru anonim56047):

Un sumar de urina si urocultura si un ecograf, cred, pentru a putea vedea daca ai sau nu pietre la rinichi