| MihaiBossu10 a întrebat:

Salut, TPU. Cand fumam o tigare cu cativa prieteni, un prieten nu tragea fumul in plamani si i-am zis sa traga ca face cancer in gat, etc, si el s-a cam speriat si a zis ca ii e frica sa mai fumeze, l-am invatat cum sa traga fumul in plamani si dupa il cam lua ameteala(cum e de obicei la inceput ). S-a speriat cam tare, si ne intreba de foarte multe ori, cam cate pachete /tigari fumeaza persoanele care au cancer in cat sau de la cate pachete sau tigari se formeaza acesta

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fumatul este nociv sanatatii asta ar trebui sa va preocupe. Sunt convins ca voi fi injurat insa poate vreodata va veti aminti ca cineva v-a avertizat.pa,pa.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sunt cazuri in care fumand o tigare, fumul rezultat in loc sa se duca in plamani, merge spre creier provocand un atac cerebral fumatorului...eu zic sa te lasi si tu, altfel nu stiu cate intrebari vei mai posta pe TPUlaughing