| Radandam a întrebat:

Daca as avea un hematom la cap, cranian, sau o hemoragie ar trebui sa ma simt foarte rău?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In principiu ar trebui sa nu postezi aici pe tema asta. Eventual sa fii mort. Daca e in stadiu incipient, insa, e posibil sa nu fie chiar asa de nasol. INCA. Cel mai bine suni la salvare daca te gindesti ca ar putea fi asa ceva.

| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

I ai citit intrebarile?
Hematomul ala il are din 2019
A mai avut intre timp infarct, sinuzite, tetanos, sifilis, avc, diabet covid de vreo 7 ori, penumonie etc etc

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Geezus. Probabil il creama Hristos in buletin si de aia nu moare de la nimic. Sau, mai plauzibil, e caz clasic de ipohondrie.winking