| denysa1993 a întrebat:

Daca as avea un polip sau tumora la duoden unde eu am probleme ...crede.ti ca s.ar observa si la alte investigatii gen ecografie sau radiografie cu bariu? spun asta pentru ca am facut endoscopia dar nu a ajuns la duoden eu nu am putut suporta.Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| catalin1988 a răspuns:

Prin radiografie sa clar ca s-ar vedea, la un RMN 100%