| ZaharescuCostin a întrebat:

Dacă bei botox devii mai frumos sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Mori pe loc

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te toaletează și te îmbălsămează la morgă, devii foarte frumos, sau ce.

| Wr3nch a răspuns:

Daca il bei devii stire de ora 5. Daca e injectat in fata ramane nedeta si nu se mai vad ridurile.

| johnnny123 a răspuns:

Mai frumos si mai destept.
Dar in cazul tau nu are efect, pentru ca esti deja maximul posibil de frumusete si inteligenta.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, o sa fiiiiiiiii asa de frumos la inmormantarea ta ca o sa te invidieze toti ceilalti morti din cimitir

botox e o otrava dude, se injecteaza in cantitati INFIME in piele in speranta ca o sa o intinda (pielea aia) si nu o sa dea kix si sa devii botox MONSTER, ca asta:
https://www.google.com/......ps?/search

| Panamax a răspuns:

In cazul tau mai frumos ca mai prost este imposibil.

| NotNamed a răspuns:

Devii Zaharescu Costin

| mihaela000ela a răspuns:

Botoxul cosmetic este un derivat al toxinei botulinice tip A şi reprezintă o proteină produsă de bacteria Clostridium botulinum. Înainte de a pătrunde în cabinetele de cosmetică, lucru care s-a întâmplat prin anii ‘80, botoxul a fost folosit de medici în tratamentul unor afecțiuni precum blefarospasmul, torticolisul sau spasmele faciale. Odată constatate efectele sale pozitive în combaterea ridurilor de expresie, toxina botulincă a devenit o armă împotriva îmbătrânirii.