| AvalohAlyn a întrebat:

Daca consum lecitina zilnic este vreo problema? Are reactii adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MirelaC a răspuns:

Salut
Cel mai sigur intrebi un doctor de familie. El cu siguranta iti va spune daca e ok sau nu. Poti intreba si un farmacist si el ar trebui sa fie in tema, sau cel mai simplu cauti un prospect pe internet si citesti reactiile adverse.

Ai mai putea intra pe site-uri precum csid.ro sa cauti informatii despre lecitina, ce e, pentru ce se foloseste, efecte adverse, dar si daca are intr-adevar vreun efect.

Paa