| AvalohAlyn a întrebat:

Daca consum lecitina zilnic este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cumperi lecitina de la farmacie poti intreba cum se consuma corect. Farmacista iti va spune si tratamentul corespunzator, trebuie doar sa intrebi.Multa sanatate.

| sorinake a răspuns (pentru anonim_4396):

Farmacista stie sigur dar mai si are prospectul in cutie si acolo sunt cele mai multe informatii.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Lecitina e buna cand ai examene...