| Ionut111117 a întrebat:

Daca am inceput sa mananc mai putin decat mancam inainte, sa zicem ca inainte mancam 2000 calorii si acum cam 1500, ma mentin? Adica nu ma ingras? Am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Logica ta, daca mananci mai putin te ingrasi? Cu 1500 ca baiat, slabesti.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Depinde cat consuma corpul tau pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat esti in deficit caloric nu ai cum sa te ingrasi.

| anonima1203as a răspuns:

Da te ajuta nu manca mult zahar si nu bea bauturi acidulate
te mentii la 1500 de calorii o zi frumoasa!
Fundita?