| selly000 a întrebat:

Daca exista posibilitatea de a aparea din nou cancer la sanul operat sau la celalalt san, atunci tratamentul cu tamoxifen si chimioterapie nu sunt in zadar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu sunt in zadar. El diminueaza riscul de recidiva (uneori semnificativ) si prelungesc cu cel putin 5 ani viata pacientelor. Ti se pare putin?

| Belciu a răspuns:

Renunta la spray-uri. Mie mi se formase un nodul de la spray. Acumdau cu bicarbonat si tea tree. AMandoua omoara celulele canceroase si bacteriile. Si ia aloe, pudra de tataneasa trifoisi Pau D'arco. E buna si ganoderma, dar se ia toata viata impreuna cu vitamina C.