| Snowstormm a întrebat:

Daca fac 200 de abdomene pe zi in cam cate zile/luni/anilaughing imi vor aparea acele patratele? Multumesc anticipat!
P. S.:Am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

De ce sa faci 200 pe zi waw in loc sa faci 50-80 pe zi dar sa te tii de antrenament.iti vor aparea patratelele pe rand nu toate odat si bineinteles prin mult antrenament am 5 luni de cand fac si mie mi-au aparut aproape si cel de-al doilea rand de patratele.mult noroc sai faci si merita sa ai un corp bine facut.winking

5 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Nu stiu, dar stiu ca faci cam multe pe zi, te fortezi prea tare.Maximum 100 cred ca se fac. Dar 200 este prea mult, mai ales la varsta ta.

| Christinne8 a răspuns:

Pai. eu Am patratele si se vad destul de clar.
Fac de 3 ani volei, probabil ca de la sport.thinking
Tu poti face cate abdomene vrei pe zi, important e sa te tii de treaba.
Daca ar fi sa estimam un rezultat, tu tinandu`te de treaba, ai avea patratele in cateva luni.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca faci prea multe si nu te ajuti de o minge de abdomene sau un aparat, o sa ai probleme cu rinichii, spatele. Deci sa stii ca exagerarea nu e buna. Incepe cu putine si pe la 80 oprestete.

| Al3xBest a răspuns:

Nu cred ca e bine sa faci 200 de abdomene pe zii...incepe cu 10-20 si cu fiecare zi tot ridica nr lor cu cate 5 sau 10winking si cred ca in vreo 2-3 luni o sa iti apara formatongue