| Claudiusd30 a întrebat:

Hei TPU! Am și eu o întrebare:
Daca fac 200 de abdomene pe zi, cam in câte luni o sa am pătrățele?

4 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Daca nu ai grasime pe burta se vad in doua saptamani, daca ai grasime du-te si alearga sa se duca grasimea ca altfel poti sa faci 1 ani abdomene ca nu pleaca grasimea de acolo si nu se vede nimic :d

| CopilașTembel a răspuns:

Cei mai mari sportivi recomanda 1000 de abdomene pe zi pentru a face patratele in 2 luni, dar e riscul daca faci atat de multe sa faci febra musculara in din cauza a prea mult efort, poti incepe intr-o zi faci 50 dimineata, 50 seara si adaugi cate 10 abdomene in fiecare zi pana ajungi la numarul dorit.

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Eu nu am facut nici macar un abdomen...si uita-te la mine happy am facut patratele razand (la modul cel mai serios). Nu stiu daca ati observat ca vi se incordeaza muschii abdominali atunci cand radeti. Eu rad cam des...

| Theo25 a răspuns:

In 6 luni. 3 daca mai faci si un sport si ai un regim alimentar adecvat