| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac analize la ficat se poate vedea ca am fumat intr-o perioada?
Tin sa precizez ca m.am lasat acum 4- 5 luni de fumat si am fumat 8 luni si m.ar interesa ce se poate vedea in analize

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu se vede

| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba au analizele de la ficat, cu plamanii?
Fumatul afecteaza plamanii, iar alcoolul afecteaza ficatul!

Răspuns utilizator avertizat
| CelCarePriveste a răspuns:

Conteaza daca se vede? De ce toata lumea face atat caz din fumatul acesta? Nu e ceva mare chestie, e ca si cum cineva isi cumpara baton barny si atlcineva nu laughing Tot aia e, tigara e tot un produs legal

Răspuns utilizator avertizat
| CelCarePriveste a răspuns (pentru Kevlar):

Prajitura barny? laughing Nu stiam ca e letala, mancasem si eu chiar