| barbualexandru a întrebat:

Daca fac exact ca in video-clipurile urmatoare si fac ce zice tipul asta o sa am muschi si un corp exact ca el? :D http://toata-lumea.blogspot.com/p/cum-sa-faci-muschi.htm l

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Pai eu iti zic ceva, acel tip este american, cine a scris blogul este un roman, romanul nu il cunoaste pe acel american, vorbeste de lucruri care nici nu stie pentru ca nu-l cunoaste pe acel american, a vazut si el clipurile pe youtube si le-a pus pe blogul lui, partea cu "Dupa ce faceti ca tipul din urmatoarele video-clipuri O SA AVETI UN COPR DE INVIDIAT" este pe jumatate adevarat, este adevarat ca iti vei dezvolta muschii, dar nu la fel ca el, acel om are ani buni de antrenamente nu ai cum sa devii la fel de musculos dupa cateva antrenamente, oricum efectele se vor vedea.

6 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Doar peste vreo 3 luni sau mai mult.
Succes!

| DeDii a răspuns:

Omu ala parca e umflat cu pompalaughing

| Lavynyu a răspuns:

Asta inseamna sa le faci in numar foarte foarte mare...happy

| anonima122 a răspuns:

Sincer nu cred ca o sa arati chiar ca el dar o sa mai scapi de greutatea in plus

| Fluxmetan a răspuns:

O sa ai da dar trebuie sa muncesti mult

| Fluxmetan a răspuns:

O sa ai da dar trebuie sa muncesti mult!