| jmek4you a întrebat:

Daca fumez 2 tigari pe saptamana e bun? Una marti si una sambata. Pall Mall. Mam apucat de curand. Care sunt cele mai slabe tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Kent 1

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca te-ai apucat de curand atunci lasa-te cat poti de curand. Tigarile NU sunt cele mai rele lucruri pentru sanatate (mai rele sunt obezitatea si sedentarismul), dar se aduna, si cu cat mai multe rele se aduna cu atat este mai rau pentru tine. Sau tu traiesti undeva la munte, aer curat, mancare traditionala, apa nepoluata, si atunci iti poti permite viciul asta?

| darrio2007 a răspuns:

Ai grija ca si eu am inceput aproape la fel ca tine. Dupa 2 luni am ajuns la un pachet pe zi.

| ChRoM a răspuns:

Daca nu vrei sa te lasi cele mai slabe care le-am vazut sunt virginia slims nanotech...baftawinking

| BogdanAiud a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te lasi cat mai repedewinking
Tutunul dauneaza grav sanatatii(mai mult de cat crezi tuwinking )

| zOoTeam a răspuns:

Eu zic sa te lasi de fumat pe bune, daca te-ai apucat de fumat de curand te poti lasa cu usurinta, si nu esti mai smecher daca stai cu mergi fumand pe strada probabil sta crede toti cand se apuca de fumat tongue
multumesc!