| TakeShy a întrebat:

Daca fumez o tigara la 2-3 zile imi afecteaza sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti afecteaza sanatatea in timp, acum nu iti dai seama, lasa-le pana cand mai poti

| cypryan11 a răspuns:

Pe moment nu, dar in timp nu o sa te mai multumesti doar cu o tigara si vei deveni fumator activ, iar atunci sanatatea ta va fi afectata.

| Raull7 a răspuns:

Deci daca o sa incepi cu o tigara sau 2 o sa te apuci de-a binelea asa ca eu iti recomand sa te lasi de tot ..si apropo da chiar daca fumezi 2-3 tigari o sa-ti afecteze viata;-).Se zice ca cu fiecare tigara fumata o sa pierzi 1 ora din viata ta... big grin

| Ionutzu0077 a răspuns:

Orice tigara fumata iti afecteaza viata nu numa o tigara la 2-3 zilewinking lasatewinking si eu stiu cum este sincer si nu mai practic asa cevawinking