| Richard2003 a întrebat:

Daca fumez țigară electronica o sa se vada la analize pe care le fac in noiembrie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu se vede nimic!

| maryjane11dd a răspuns:

Ce sa se vada? aburul din plamani? eu fumez de 3 ani tigari normale si nu s-a vazut la nicio analiza... dar la electronica. stai chill