| CVE12 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de box, și trebuie sa îmi fac analize medicale. Dacă fumez (adică vapez) țigară electronica, se vede la analize? dar dacă fumez verde? după cât timp iese din corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Tigarile nu se vad in sange, nici un tip de tigara ( exceptie dragurile), daca fumezi se vede pe o radiografie la plamani ( dar trebuie sa ai ani multi in care ai fumat).