| Richard2003 a întrebat:

Eu fumez tigara electronica o sa arete ca am fumat la analize la pneumolog pe care il am in noiembrie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

Daca nu contine nicotina, atunci nu.

| Richard2003 explică (pentru Jager):

Nu are nicotina deloc
Nu arata sigur?

| Jager a răspuns (pentru Richard2003):

Nu poti deosebi un om care vapeaza de unul care nu vapeaza. Sunt niste vapori, gen ca si cum ai fi bucatar si inhalezi zilnic aburi.
Aburii nu ies la teste, deoarece nu lasa "urme" ca tigara normala.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da!