| fructtt a întrebat:

Dacă fumezi poti ajunge mai departe?(spital, coma)

vreau sa raspunda cei care au simtit pe pielea lor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Knu a răspuns:

Depinde daca ai dificultati respiratorii/afectiuni precum astm bronsic etc, in care nu este recomandat deloc sa fumezi sau sa te apuci, pentru ca poti ajunge acolo. In rest nu, nu poate fi nicicum vorba de spital sau coma, doar in cazul in care n-ai mai fumat pana acum si te apuci acum, poti intampina senzatie de rau si/sau ameteli care pot duce la lesin.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu au cum, daca sunt in spital in coma, sunt pe apoarate....si nu pot veni sa-ti raspunda.
Nici macar cei care au murit de cancer dupa ce au fumat, nu pot veni sa confirme aici.