| marianadrea124 a întrebat:

vreau sa stiu ce fel de medicamente as putea lua, si cate, pentru a ajunge la spital. Nu vreau sa mor, doar sa ajung in spital. Sau alte metode pentru lesin sau sa ajung in coma. ma gandeam sa beau acetona dar am citit ca e foarte durerors, asa ca raman la ideea cu medicamentele. Nu va obositi sa imi scrieti sa nu fac asa ceva ca i periculos, etc etc, o sa iti para rau..razgandeste-te. Nici nu ma voi obosi sa citesc! Multumesc

4 răspunsuri:
| zidarcristi a răspuns:

Pei daca vrei sa ajungi la spital poti sa bei somnifere 1 tableta nu mori dar te duci la spital te spala cu o galeata de apa si apoi ramai la spital asa a facut mama.
shh nu ti-am fdat eu sfat;-)
Funda?

| marianadrea124 explică (pentru zidarcristi):

Doar o singura tableta? nu cred ca ajungi in spital de la una singura

| UngratefulPC a răspuns:

Draga mea. te voi ajuta. Vei merge pe strada. de preferat pe undeva departe de oras. pe o autostrada! Ce vei face acolo? Te vei dezbraca incet incet. te va lua un tip necunoscut la el in masina. te va viola... de la socul suportat vei ajunge prima oara la spital. mai exact la o ginecologie! Apoi ghici ce? Vei ramane cu sechele si vei ajunge si la Psiholog! Ce poate fii mai dragut decat asta? Nu? xD Sper ca te-am ajutat!

| ciri991 a răspuns:

Prefate ca ti s-a rupt mana/picioru