| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau creatina fara sa merge la sala(din lipsa de timp) s-ar vedea rezultate? Bineintepes ca voi face exercitii acasa. Funda cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

Fara tras de fiare e egal cu 0 poti lua kile de creatina, exercitiile facute acasa cu greutatea corpului ajuta putin la tonifiere si intarirea musculaturii dar nu faci nu stiu ce muschi.
Daca vrei muschi ai 3 reguli clare: Antrenament la sala
Nutritie adecvata
Odihna minim 7-8 ore pe noapte

| CrissRonnye7 a răspuns:

Nu se v-a vedea niciun rezultat.Trebuie sa mananci bine si sa faci exercitii ok.Mai bine ti-ai cumpara un concentrat proteic.