| AlexTntt a întrebat:

Pot sa fac exercitii acasa pentru muschii : gen flotarii,abdomene, genoflexiuni si multe altele si sa bag proteine, creatina s-ar vedea vreun rezultat? sunt constient ca nu o sa ma fac mare ca unul care merge la sala nici nu vreau asta... dar vreau sa am cat de cat piept si abdomen si sa fiu mai impanat ..si nu ma duc la sala pentru ca nu am timp si nu m-as tine...Dau funda pentru un raspuns bun!

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Exerseaza limba romana. ce atatea flotarIIIII, muschIIIII? bagi ce rahat vrei in tine, facut acasa = 0

| Cosmin86 a răspuns:

Acasa nu pui muschi, astea sunt aberatii de copii mici