| publicname a întrebat:

Buna ziua!

Am si eu o intrebare. Daca fac sala timp de o luna si iau creatina fosfat inainte de fiecare antrement voi vedea ceva rezultate dupa aceasta luna?

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Ca sa vezi muschi trebuie sa faci sala macar 8-10 luni consecutiv. Chiar daca muschii ti se vor umfla artificial cu apa si creatina, in 3 zile ti se lasa la loc.

| emy a răspuns:

Mai bine intreaba un farmacist sau un medic(cel mai bine). Nu mai lua medicamente "dupa ureche". Poate chiar sa-ti dauneze.

| p0wer a răspuns:

Nu o sa vezi absolut nimic dupa o lunawinking

| p0wer a răspuns:

Brigaela dupa 3-4 luni cand te apuci prima oara d sala se cunoaste progresul pentru ca este o perioada de crestere la inceput, apoi urmeaza stagnarea ceva timp si tot asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar vor fi muschi "falsi".

| flysky a răspuns:

Nu lua creatina dupa cum auzi la altii. Citeste si tu despre creatina si efectele ei in timp. O sa ajungi sa te rogi sa se scoale.