| alinSS72 a întrebat:

Daca iei melatonina de 3 mg si schimbi brusc intr-o seara ca nu te ia somnul la 6 are ceva? Oricum sunt suplimente, eu nu puteam sa dorm dar nu iti fac rau am citit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Pai daca ai citit tu de ce mai intrebi aici?

| alinSS72 explică (pentru blackann):

Nu am citit de asta intreb.

| blackann a răspuns (pentru alinSS72):

Asta ai zis, cumetre

" Oricum sunt suplimente, eu nu puteam sa dorm dar nu iti fac rau am citit."

| Adelina4679 a răspuns:

In unele cazuri o doza mica poate fi mai eficienta decat o doza mare. O doza de o.3mg este similară cu cantitatea produsa de corp in mod natural. Este esențial sa discuti si cu medicul despre aceste suplimente

| alinSS72 explică (pentru Adelina4679):

Da,dar daca mai modifici ca de exemplu nu au la m, agazin pastila x e ceva rau in asta?