| InsertName a întrebat:

De aproape 3 luni am inceput sa dorm dupa masa si seara nu mai puteam sa dorm, am incercat sa ma las si am ajuns sa dorm 3 ore pe zi, iar saptamana asta am incercat sa nu o fac. Astazi am dormit de la 1 pana la 3 jumate si ma cam ingrijoreaza. Credeti ca mi-am dereglat somnul sau m-am imbolnavit de ceva? Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Lipsa de activitate utila te face sa dormi ziua, cauta sa faci ceva care sa-ti placa si nu mai dormii ziua.Ai grija la alimentatie.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Incearac seara sa faci o baie fierbinte si sa bei un ceai linistitor. Se poate sa-ti fi dereglat organismul.