| Constantin141516 a întrebat:

Daca iei o pastila de melatonina la 7 oare poti dormi pana la 12 seara si dupa sa te trezeasca alarma la 12 si sa stai toata noaptea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| doctorandus a răspuns:

Ia melatonina dupa capul tau daca vrei sa ajungi la spital.

| Goete a răspuns:

Si la ce vine aici pastila asta de melatonina?
Cand faci asta fara nici o pastila

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

În mod sigur.
Melatonina este un hormon nu un somnifer.