| CookieDipRo a întrebat:

Daca imi cumpar vape/tigara electronica si nu pun nicotina dauneaza? Pot pati ceva? Daca fumez sa zicem 5 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xGamerZ212 a răspuns:

NU,pur si simplu inspiri si expiri abur, dar e o pierdere de vreme si de bani in fine, deci nu, nu dauneaza daca nu pui nicotina

5 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Au fost cazuri grave si la tigarile electronice tu decizi.

| xGamerZ212 a răspuns (pentru marinaru777):

Nu,sunt doar zvonuri, practic inspiri abur, si faza cu apa la plamani e vrajeala.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Fara nicotina
atunci de ce iti mai iei tigara electronica?

| CookieDipRo explică (pentru CarcotasulVesel):

Ca imi place cum se vede aburul laughing) si vreau sa fac trucuri cu el

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru CookieDipRo):

Ok, fiecare cu fetisul lui, gg