| Andreea482 a întrebat:

Daca imi dau cu ulei de cocos,măsline,ricin si jojoba, exista riscul sa chelesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Nu trebuie să le combini pe toate o dată. Ia o rețetă potrivită parului tău cu uleiurile pe care le ai si fă-ți-o acasă. Fiecare are proprietățile sale, uneori nu se pot combina intre ele. Nu chelești, dar nici bine nu-i să îți faci o "salată" in păr.

2 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Nu, doar sa-ti ingrasi parul in ultimul hal.

| Raducons a răspuns:

Da exista acest risc in timp, Se poate aplica pe par dar trebuie clatit dupa cateva minute