| GabbyGabriella64 a întrebat:

Daca iti bolboroseste stomacul dupa ce mananci multe dulciuri in ziua aia si chiar te si doare inseamna ca ai sindromul colonului iritabil sau e ceva normal sa se intample asa daca le mananci in exces? Se pune ca simptom de colon iritabil doar daca patesti asta atunci cand mananci in cantitati moderate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Daca am spalat vasele cu gel de dus in loc de fairy poate sa mi se strice televizorul?

| king5151 a răspuns:

Nu mai manca multe dulciuri, e simplu. Acum te intreb eu pe tine, daca am iesit afara la -3 grade dupa ce am facut baie si am racit, am covid?