| AlexandraDnaaa a întrebat:

ieri mi-a venit menstruatia dar problema e ca imi curg numai cheaguri de sange si ma doare burta rau am mare ajutor de un răspuns concret. E normal sa se întâmple asa? Pot fii însărcinată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristinacbr89 a răspuns:

Si tu ce crezi daca ai menstruatie esti gravida? bineinteles ca nu. daca iti e frica du-te la un control si mie mi se mai intampla.o luna imi curge incet(pic pic pic) iar in alta luna curge cu galeata(metaforic)si ma doare burta de ma tavalesc pe jos. :*

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Depinde de organism, e destul de intalnit, dar orice exagerare arata spre boala. Incearca sa folosesti absorbante din bumbac, cum sunt Lady Anion.

| xXBeSpecialXx a răspuns:

Loool laughing E foaaarte normal laughing, nu te speria, o sa te obisnuiesti laughing