| TheCrow a întrebat:

Daca ma poate ajuta cineva ii multumesc enorm.

Am citit acum cateva minute pe internet despre 'Goji Berry' (Nu stiu exact ce este) (frunct/planta?) Este adevarat ca 'goji berry', este bun pentru cancer pulmonar? Daca stie cineva unde se gaseste de cumparat va rog frumos ajutati-ma si cum se prepara daca gasesc pe undeva va multumesc din suflet daca ma ajuta cineva si ma lamureste daca este bun pentru cancer pulmonar, Va multumesc din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Este un fruct. Nu stiu daca este bun pentru cancerul pulmonar, acesta fiind numit ''fructul tineretii vesnice''. Eu am primit acest fruct de la o cunostinta din Germania. Nu cred ca este de
cumparat in Romania. Daca vrei sa afli mai multe despre acest fruct, ai aici detalii: http://www.goji-berry.ro/compozitie-nutritionala-fructe-goji/

| supermamici a răspuns:

Http://www.supermamici.ro/fructul-goji/

Un studiu al Universitatii din Beijing (Goji fiind originare din China) mentioneaza goji ca fiind un fruct ce previne si trateaza cancerul. Cat de adevarat este...

| Crisstttina a răspuns:

Si Marijuana e buna pentru cancerbatting eyelashes

| TheCrow explică (pentru Crisstttina):

Nu sunt in stare sa ma buzaresc cu tine, daca ai chef de buzarai du-te pe facebook te rog, si lasa mangleala la oparte