| facebook01 a întrebat:

Daca mai fac basket sau inot dupa 19 ani pentru. crestere in inaltime mai cresc? Sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

In ciuda a ceea ce se tot zice, te mai poti înalta si dupa 18 ani câțiva cm. Poti sa faci înot sau basket si exerciții de streching zilnic, găsești o grămada de exemple pe YouTube si o sa te mai înalți

| thegame12 a răspuns:

Da