| MissUnkown2 a întrebat:

Daca mama are 1.57m si tata are 1.60m, ce inaltime am sanse sa am? Fac volei de 3 ani si intentionez sa continui inca vreo 1-2 ani macar...
Scuze de categorie, nu am idee la ce s-o pun :-)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Daca continui cu sportul, in special cu volei poti ajunge la 1.70. Numai ca trebuie sa se intample pana pe la varsta de 20-23 de ani. Cu cat ai o varsta mai frageda cu atat cresti mai repede si mai mult. Bafta.

| MissUnkown2 explică (pentru cookie01):

Stai linistit/a, am 12 ani.