| NarcisaNarcisa a întrebat:

Daca mananc dimineata un pachet de belvita si seara in loc de mancare si fac cate 30 40 abdomene reusesc sa slabsesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Da slabesti..si ajungi anemica..Incearca sa bei si ceai verde..Sa mananci salata..doua oua fierte dimineata sau un iaurt dietetic..In loc de abdomene care crede-ma daca nu faci 500 mai bine lasa-le..Sari coarda sau alearga..Bea suc de grapefruit.un ceai cu miere si scortisoara. piept de pui..Astea te vor ajuta mai mult :*

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Posibil sa si slabesti, dar mai sigur o sa faci un ulcer...

| Roxanna112345 a răspuns:

NU,n-o sa slabesti asa pentru ca o sa-ti dai peste cap tot organismul! Trebuie sa ai o alimentatie cat mai echilibrata dar ideea cu sportul e numai buna.