| Shukacu a întrebat:

Daca mananc intr-o zi iaurt si lapte are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Sunt diete "disociate". in care unii mananca intr-o zi lactate in alte carne etc. nu cred ca patesti ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori organismul tau va acumula mai mult calciu ori te ca.ci pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum reactioneaza organismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic

| Shatteredx a răspuns:

In cel mai rau caz o sa te faci pe tine

| Shukacu explică (pentru Shatteredx):

Vere nu ambele odata doar in aceeasi zi.
De 2 ori beau lapte si pe la 5 iaurt.

| NemNUZ a răspuns:

Acum poate esti alergica, daca esti alergica are ceva, daca nu, nu are nimica laughing

| Bogdan1o a răspuns:

Nu are nimic...

| HiperSoul a răspuns:

Nu prea cred

| CaPsHuNiCaTha a răspuns:

Neah...n` are nimic happy