| Teodor168 a întrebat:

Dacă mănânc o punga de lays cu sare de 140g, mi se poate înrăutăți cu mult acneea?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei tot mereu sa vezi cat de aproape poti merge de marginea prapastiei? Ai grija, scapa de acest obicei, in viata o sa.ti creeze probleme.
Bafta!

| Vinsieu a răspuns:

Ba da. Pentru ca are si ulei dar si prea multa sare.

| Kristian22 a răspuns:

Nu