| Grigore1239 a întrebat:

Daca mananc Viva Chips cu sare ma ingras? Sunt incredibil de bune. Miami! Incercati-le si voiwinking.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti strici inima de la ele cu atata sare.

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Măcar nu i-o "strică" fetele!

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru Grigore1239):

Dacă balconul îl ai la parter, îți convine...

| pwp a răspuns:

Orice ingrasa pe lumea asta.acum daca tii regim nu trebuie sa nu mananci nici un gram de sare! Asta deja nu mai e viata.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să înteleg că, în momentul ăsta, savurezi... chips-uri?
Cu câtă veselie, cu câtă însuflețire vorbești...parcă-i o reclamă de la TV applause
Ti-or plăcea ție, mie NU!

| andreiboss31 a răspuns:

Am auzit ca daca mananci chipsuri pe zi, 3 pungi chiar slabestilaughing

| Cocochannel a răspuns:

Reclama mascatahappy

| TechnoCocktail a răspuns:

Normal. Uita-te doar la cate calorii contin pe spatele pungii. In jur de 500 ti se parre putin? sunt cele mai grase lucruri pe care le poti manca.

| Lester23 a răspuns:

Sunt ele bune dar crede-ma mananca fructe si legume... desigur poti sa mananci odata la 3 zile...

| Valentin_Ghinet_1994 a răspuns:

Contin eur si chimicale si te poti imbolnavi de la ele dar, depinde de cate ori le mananci.Eu ti-as recomanda sa consumi cel mult 2 pungi pe saptamana.