| MN_Vlad_1991 a întrebat:

Buna prieteni! Miercuri, Joi si Vineri voi tine post. Vreau sa va intreb daca am voie cipsuri din cartofi cu sare (Viva Chips).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Da. Postul inseamna sa nu mananci nimic care provine din animal.

| MN_Vlad_1991 explică (pentru Victoria18):

Multumesc Victoria18! :*

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, sunt ok, poti sa mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste ingredientele de pe eticheta și dacă nu contile: lapte, ouă, carne sau derivate din ele, e ok poti sa mananci liniștit.
Funda?

| Laura927 a răspuns:

Pai nu pentru ca contin lapte praf degresat deci lactate. uitate pe ingrediente.
da oricum cui ii pasa.

| Illuminati2016 a răspuns:

Mereti si aruncati-va de pe bloc cu postu vostru de tzarani