| OanaG a întrebat:

Eu tin post, si astazi am mancat niste chips-uri cu sare viva chips, m-am uitat pe ambalaj si nu am vazut sa contina ceva cu care sa ma infrupt si am mai mancat si covrigei, dar acestia contineau margarina. Oare m-am infruptat?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Toate cele ce le-ai mâncat sunt de post. Şi margarina. Dacă la asta te-ai referit happy

21 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@paul27: cu "c" de la? laughing

| User a răspuns:

Ce sa faci? Sa te infructi?rolling on the floor
Doamne. laughing
E cu "p" de la "prost" nu cu "c".

| User a răspuns:

@ardnaxur, mai bine ma abtinrolling on the floor

| User a răspuns:

Piti. printeso. ti-am spus eu cum se scrie. se scrie infruptat. A, si crezi ca ne impresionezi cu ploaia aia de stupizi? Uite, iti propun sa imi dai stupid la toate raspunsurile. ce zici? Te tine? Sa fie cod rosu la stupizilaughing

| OanaG explică:

Hai ca eu am nevoie de raspunsuri, oricine face greseli... Voi va credeti perfecti laughing

| OanaG explică:

Da acololaughing Ceva impotriva, daca nu vreti sa da-ti raspunsuri clare. nu mai raspunde-ti aiurea. Spene-mi tu draguta cum se zice daca nu se zice"infructat"

Site-ul asta cica e ca un ajutor pentru oameni, dar eu cred ca mai mult e bataie de joc:-|

| OanaG explică:

Da acololaughing Ceva impotriva, daca nu vreti sa da-ti raspunsuri clare. nu mai raspunde-ti aiurea. Spune-mi* tu draguta cum se zice, daca nu se zice"infructat"

Site-ul asta cica e ca un ajutor pentru oameni, dar eu cred ca mai mult e bataie de joc:-|

| OanaG explică:

Normal ca pot da, pentru ca raspunsul e stupid si nu`mi e de folos.happy

| OanaG explică:

Multumesc pentru raspuns Raul :*[ai fundita:*]

cristacheceliute: zi mersi ca nu ti-am dat si tie stupid happy

| OanaG explică:

Si sa iau si 50 de stupid ca nu`mi pasa oh go on laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TintarTehno a răspuns (pentru OanaG):

Ignorai pe cai care spun "jigniri" la adresa ta, asa e pe TPU =l

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tu chiar crezi ca o sa ajungi in rai mancand asemenea porcarii? mai degraba te imbolnavesti. Nu ti-ai stricat postul si la varsta ta e suficient daca nu mananci fripturi si mezeluri. Crezi tu ca asta e calea spre rai? sa mananci covrigi si sa dai voturi stupid pe TPU? thinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sarumana! laughing nu stiu ce ma faceam daca imi luam vreun stupid time out Iti dai seama ca tu poti da doar unul dar poti primi 20, nu? rolling on the floor Gata, hai sa facem pace, pupici roz de post! kiss

| Klara a răspuns:

Sa te infructi, auzi, unde ai invatat cuvintele astea? La biserica penticostala?

| tim a răspuns:

Doar esti pricess, ce conteaza, faci ce vrei. nu te-ai prea infructat, poti sa bagi mai mult in tine. ce daca o persoana tine post si apoi zice du-te in-----, la ce folos postu? depinde ce fel de persoana esti nu ce post tii, dar in fine, ai mancat cam putin ti-ar prinde bine inca ceva.

| Fllly a răspuns:

Da...

vezi ca intr'o ora mori laughinglaughing...

esti culmea ft...
i'ai mankt chips-urile lu ioana angry

| Fllly a răspuns:

Ce *** aveti mah.laughing

daca fata vrea sa tina post care e problemaconfused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai post este asta sa te lauzi ca ti post? mare pacat ai facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da...fiindca unele margarine contin produse de origine animala...si nu se stie ce margarina au pus in covrigeii aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stie careva sunt chipsurile cu paprika de post?big grin