| Sebastian222 a întrebat:

Daca merg la sala numai cresc in inaltime?puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba mai crești, hrănește-te cât mai sănătos!
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Din contra! corpul tau va lua niste schimbari datorita acestor eforturi!
In caz ca vrei sa cresti in inaltine ti-as recomanda volei, acest sport te va ajuta!

| Sebastian222 explică (pentru IloveME):

Dar eu numai vreau ca sa cresc in inaltime si de aceea vreau ca sa merg la sala

| IloveME a răspuns (pentru Sebastian222):

Vorbeste cu profesorul, sa-ti bage exercitii ca sa cresti in inaltime!
Daca nu iti recomand volei, in generala aveam colegi care au crescut foarte mult datorita acestui sport!

| Sebastian222 explică (pentru IloveME):

Cred ca nu ai inteles intrebarea..eu nu vreau ca sa mai cresc in inaltime de aia doresc ca sa meerg la sala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mai creşti în înălţime.
Te pup!

| NastyCatii a răspuns:

Vei mai creste stai linistit.