| razvangabriel96 a întrebat:

Sall as vrea sa ma apuc de sala, dar nu stiu daca voi mai creste dupa aceea am 16 ani si 1, 74 inaltime mai cresc daca merg la sala sau nu si kg cam 63-64 happy vreau sa stiu daca mai cresc daca merg la sala? happy

6 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Eu am 13 ani si cand m-am apucat de ridicat greutati aveam 1, 68 si acum am 1, 74 e doar un mit, vei creste in continuare nu te ingrijorawinking

| LegionarulRoman a răspuns:

Da,dar fara greutati foarte mari, si fara genuflexiuni cu haltera pe spate!

| LegionarulRoman a răspuns:

Fa,sala alternativ cu baschet!

| Dumidee a răspuns:

Daca ridici greutati foarte mari, e posibil sa incetinesti sau sa stopezi procesul de crestere. Desigur, poti sa faci multe alte lucruri la sala care nu fac acest lucru. Go ahead!

| edoardopilu a răspuns:

No sa cresti daca te duci la sala si eu m-am dus 2ani si am avut 1 65 si acum am 1 63 n-o sa mai cresti crede-ma

| razvangabriel96 explică (pentru edoardopilu):

Mersi de incurajari 'laughing!