| AvalohAlyn a întrebat:

Daca nu m-am mai dus cand trebuia la dentist,cand aveam programare si a trecut de atunci o luna, oare m-ar primi acum daca ma duc, ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca itI faci alta programare te va primi

| sierra1 a răspuns:

Te primește. Dar să găsești o scuză credibilă în cazul în care la data la care erai programat, nu ai anunțat că nu te prezinți

| minrest a răspuns:

Faci o noua programare.

| TroubleInParadise a răspuns:

Incearca sa mai faci o programare. Vezi ce zice si dentistul!