| madaXXde a întrebat:

Am o măsea cariată si azi un perete al acesteia s-a rupt ( eu am programare la dentist saptămâna viitoare) Oare mai poate să-mi refaca acestă parte care s-a rupt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

O plombeaza si in cazul in care este sparta chiar jumatate din masea.
La tine nu e prea mare complicatie.

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Nu, cel mai probabil o sa iti puna o plomba.