| AvalohAlyn a întrebat:

Daca nu mai beau sucuri si nu mai mananc multe dulciuri slabesti sau trebuie sa tii dieta si sa faci si sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ai pus 10000 de intrebari legate de slabit. Unele chiar foarte idioate.
Puteai sa pui o singura intrebare si sa specifici acolo tot ce vrei sa stii, nu sa creezi 100 de intrebari pe TPU.
Te apuci de sport (orice sport) si mananci sanatos. Vei slabi.

| aXy99 a răspuns:

Daca renunti si la mancaruri prajite in ulei si fast-food, cu siguranta vei fi in deficit caloric si vei slabi.