| allyce a întrebat:

Daca nu mai maninci dupa ora 6 cite kg poti slabi intr-o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde si ce mananci pe parcursul zilei, nu neaparat la ce ore mananci.Eu cred ca slabesti in jur de 1 kg.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Daca faci o jumate de ora de miscare =2 kg

| patty32 a răspuns:

1 kg maximhee hee

| Alien a răspuns:

0 kg poate mai si pui!

| madia a răspuns:

Depinde de metabolismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti slabi si pina la 5kg, dar depinde cit de usor slabesti de obicei. eu spre exemplu pot slabi usor, dar si pun kg in plus usor. mi-am creat o cura de slabire personalizata si fac si exercitii pe care tot singura mi le-am ales, asa ca totul depinde de tine.

| work a răspuns:

Daca nu faci miscare nu slabesti

| emulas a răspuns:

Cam un 1-2kile