| beaute a întrebat:

Daca nu maninci maxim 1 saptamana, dupa aia mai poti minca macar o felie de piine? sau nu mai poti pune nimic in gura?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu prea o sa mai fii in stare sa mananci ceva, din cauza ca vei fi extrem de slabita, eventual in spital, fiindca vei pierde foarte multe substante si nutrienti de care organismul are nevoie. Eu te sfatuiesc sa reduci cantitatea de mancare/ numarul caloriilor daca vrei sa slabesti, fara atat de multe riscri. Si oricum nu cred ca ai nevoie sa slabesti prea mult daca ai 50 kg si 1. 65. Oricum, nu e okay sa te infometezi in halul asta fiindca vei avea mai mult de suferit, chiar daca vei reusi sa slabesti. Succes si ai grija happy!

| micutsa19 a răspuns:

Esti tra la la la cap cum sa nu mananci o saptamana? banuiesc ca faci asta pentru a slabi,,, las-o balta pune-te si mananca mai tare o sa te ingrasi, daca vr sa slabesti mananca regulat si mai moderat nu in exces eventual cv cure sau sport dar nu abstinenta ca te vei imbolnavi...

| ioana12345 a răspuns:

Fata, ia pune mana si mananca si tu ceva. esti cu capul, cum sa nu mananci o saptamana? vrei sa ajungi la spital in coma?

| beaute explică (pentru ioana12345):

Vreau sa fiu slaba am 50 kg 1.65.

| B0GDI a răspuns:

Esti frustrata?

Răspuns utilizator avertizat